• Неодамнешно
  • -11 %
Автомобил ABS хром тело задните врати стакло wiper миење млазницата рамка трим опашка прозорец скратува За Peugeot 3008 / 4008 2017 2018

Автомобил ABS хром тело задните врати стакло wiper миење млазницата рамка трим опашка прозорец скратува За Peugeot 3008 / 4008

DEN 858.00
DEN 963.84

Количината на стоката
Това е достапна

ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.
Повратни информации
. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад.
4) Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.
За НАС
Нашата компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Време на испорака 7 до 35 дена
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress , па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса.
5) Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство, можете да побарате од нас да навредуваат нова, а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Враќање & Наплата
1) да ја прифатиме за да се вратите во оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие. Нашата цел е задоволството на клиентите
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, виза, Запад Унија, банкарски трансфер, TT . Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто.
2) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail. Ние сме среќни да го направи додека не сте задоволни.
4) Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Тоа не е проблем. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 Часа. ден, ве молиме контактирајте со нас.
2) Гуангжу Qingfu Autoparts секогаш нудат шест месеци гаранција , тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку дена, и што уште можеше да се добие гаранција од нас! Ние може да ви даде некои попуст за вашата следна цел или ви испрати случајно подарок за да се намали вашиот retum цена, ве молиме љубезно разбирање. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Година:
2016-2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.21kg
Материјал Тип:
abs хром
Име На Модел:
SDR6G74645V6315
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm

Слични производи во категоријата