• Неодамнешно
  • -11 %
Chromous Автомобил внатрешна колона Аудио Зборуваат Прозорец Шофершајбната Страна триаголник трим дел 2 парчиња За Mazda CX-5 CX5 2 Генералот 2017 2018

Chromous Автомобил внатрешна колона Аудио Зборуваат Прозорец Шофершајбната Страна триаголник трим дел 2 парчиња За Mazda CX-5

DEN 859.00
DEN 965.28

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2017 2018
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
abs хром
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.33kg
Име На Модел:
USHJW3U7326
Објектот Должина:
1cm

Слични производи во категоријата