• Неодамнешно
  • -11 %
Автомобил тело трим средината климатизација switch температура Копчето Излез се Пропустливи панел дел За Mazda CX-5 CX5 2 Генералот 2017 2018

Автомобил тело трим средината климатизација switch температура Копчето Излез се Пропустливи панел дел За Mazda CX-5 CX5 2 Генералот

DEN 682.00
DEN 766.08

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2017 2018
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Материјал Тип:
ABS Хром или Јаглерод Влакна
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
RYDGR6453
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Должина:
1cm

Слични производи во категоријата