• Неодамнешно
  • -20 %
СПУШТИ ABS, Централна Конзола Воздух Излезот на Пропустливи Панел Декорација Покрие Трим Внатрешни работи Налепници За на Ford F150 2015 До Автомобил Стил

СПУШТИ ABS, Централна Конзола Воздух Излезот на Пропустливи Панел Декорација Покрие Трим Внатрешни работи Налепници За на Ford

DEN 3452.00
DEN 4315.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно,Ако сакате да се промени на адресата,ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Пакетот Вклучува : 4 парчиња/set 5.
Опис : 1.
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
Чекор 1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина.
Испорака :
1. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Позитивни повратни информации( 5 ѕвезди ) е многу важен за нас,ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас!
2. Автомобил Модел : За Ford F150 2015+ 2.
Чекор 2 : се Отстрани 3 M лепак во грбот. Ве молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување 2.
Повратни информации
1. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор. Ако имате било какви барања на стоката, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме. Боја : Црвена,Сребрена,Црна дрво жито, Карбонски влакна 3. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Плаќање :
1. Материјал : ABS 4.ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. Ali Express Стандард Превозот транспорт време : Нормален : пристигнат во дестинација за 16-35 дена,Бразил ветил дека 90 дена, и други земји вети 60 дена
3.
Чекор 3 : се Загрее 3 M лепак со топол воздух пиштол или фен за коса,топло производ ова го прави на лепак на лента повеќе леплива. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : 1.
Чекор 4 : Инсталирање на производи во право место,Не на перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
BAWA
Име На Модел:
H05223
Година:
До 2015+
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
381g
Објектот Должина:
0inch
боја:
Црвена, Сребрена,Сина
автомобил метал:
За Ford F150 до 2015 година

Слични производи во категоријата