• Неодамнешно
Автомобил Опфаќа За BMW рачната сопирачка Авто H Копчето за Покривање на Вратите Декоративни Налепница За BMW F10 F25 F26 X3 Х5 X6 5 7 серија Хром Внатрешни работи

Автомобил Опфаќа За BMW рачната сопирачка Авто H Копчето за Покривање на Вратите Декоративни Налепница За BMW F10 F25 F26 X3

DEN 1096.80

Количината на стоката
Това е достапна


Автомобил Опфаќа За BMW рачната сопирачка Авто H Копчето за Покривање на Вратите Декоративни Налепница За BMW F10 F25 F26 X3 Х5 X6 5 7 серија Хром Внатрешни работи
Пред да нарачате, ве молиме проверете со вашиот Автомобил и потоа да го изберете вистинскиот модел . Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Тоа е Само Одговара За BMW 5 серијата F10 2011-2017 Година. Тоа е Само Одговара За BMW 5 серијата F07 GT 2010-2017 Година. Тоа е Само Одговара За BMW 6 серија 2011-2017 Година. Тоа е Само Одговара За BMW серија 7 2009-2014 Година. Тоа е Само Одговара За BMW X3 F25 2011-2017 Година. Тоа е Само Одговара За BMW X4 F26 2014-2018 Година. Тоа е Само Одговара За БМВ Х5 F15 2014-2018 Година. Тоа е Само Одговара За BMW X6 F16 2015-2018 Година.
Функција : 1.100% сосема нов и оригинален. 2.Лесно да се инсталира. 3.Висок квалитет на Хром ABS Инсталација : 1.Ве молиме чисти и ја елиминира супстанција пред монтирање на овој производ. 2.За да ја проверите инсталација област според возило со овој производ прв, а потоа го пушти назад на 3 M лента хартија (двострано лента, етикетата) е отстранета. 3.Производите се опремени на возило со точно и користете чиста крпа да притиснете рамномерно е во прилог. 4.Производи во рок од 24 часа по инсталиран, ве молиме да се избегне перење на вашиот автомобил и да се допира водата.
Пакетот вклучува :
1 сет за во Автомобил Стајлинг За BMW рачната сопирачка Покрие декоративни Уреденост Опфаќа налепници.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
За BMW F10 F25 За BMW F26 F01 F02 F15 F16 x3 x4 х5 x6 додатоци
Објектот Тежина:
80g
Материјал Тип:
Висок квалитет на Хром ABS
Година:
2010-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
функција 1:
автомобил стил Внатрешни работи Украси
Карактеристика 2:
Одговара За BMW F10 F20 Внатрешни работи налепница
функција 3:
автомобил авто додатоци
карактеристика 4:
Автоматскиот автомобил-опфаќа
Карактеристика 5:
За BMW M Амблем Логото
Функција 6:
Висок квалитет на Хром ABS

Слични производи во категоријата