• Неодамнешно
  • -15 %
Повеќе Мода За Хонда CRV CR-V 2013 2014 2015 Година Табла Пред клима AC Пропустливи Штекер Рамка Покрие Трим / ABS

Повеќе Мода За Хонда CRV CR-V 2013 2014 2015 Година Табла Пред клима AC Пропустливи Штекер Рамка Покрие Трим / ABS

DEN 457.00
DEN 537.60

Количината на стоката
Това е достапна


Супер Autotrim
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето.На fter примени проверена плаќање, јас tem ќе биде предаден во рок од 1-3 дена . НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Ве молиме користете влажни хартиена крпа за чистење откако ќе го инсталирате. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. Инаку, договорот е конечна. Се надевам дека ќе може да се разбере. Нашиот магацин кадар ќе имаат викенд и празник. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Вклучени : 2 buc сет Лесно инсталирање, 3 M лента на грбот.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Одговара За Левата рака Диск Модел Само!!
Година:
2013 - 2016 година
Бренд Име:
lapetus
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg

Слични производи во категоријата