• Неодамнешно
  • -8 %
Airspeed за Мерцедес Бенц E Класа W213 E200L E300L Централна Контрола на Глувчето Дијамант Покрие Автомобил Декорација Додатоци Автомобил Стил

Airspeed за Мерцедес Бенц E Класа W213 E200L E300L Централна Контрола на Глувчето Дијамант Покрие Автомобил Декорација Додатоци

DEN 1011.00
DEN 1099.20

Количината на стоката
Това е достапна


Airspeed за Мерцедес Бенц E Класа W213 E200 L E300 L Централна Контрола на Глувчето Дијамант Покрие Автомобил Декорација Додатоци Автомобил Стил
Материјал : Метал+Artifical Дијамант
Количина : 1 Парче
Компатибилен со Benz E Класа W213

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Година:
Benz E Класа W213 E200L E300L
Бренд Име:
AIRSPEED
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
Контрола На Глувчето За Филмот

Слични производи во категоријата