• Неодамнешно
  • -12 %
3 Боја За Ford F150 2015 2017 2018 ABS Внатрешна 4 Вратата Повлечете Doorknob се Справи со Декорација Капа Покрие Трим 4 Парчиња

3 Боја За Ford F150 2015 2017 2018 ABS Внатрешна 4 Вратата Повлечете Doorknob се Справи со Декорација Капа Покрие Трим 4

DEN 2365.00
DEN 2687.52

Количината на стоката
Това е достапна

Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. 3 M лента на објектот назад, ве молиме инсталирајте ја внимателно 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Одговара За Ford F150 2015 - 2018 само ( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Задоволството на клиентите е наш врвен цел.Моден Авто Скратува Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Се Враќа Политика 1. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2015 2016 2017 2018
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Ford F150 Модел Само !
Бренд Име:
lapetus
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS

Слични производи во категоријата