• Неодамнешно
СПУШТИ ABS Автомобил брава за влезна Врата Кодот за Заклучување Копче за Декорација Покрие Налепници За на Ford F150 2015 До Автомобил Стил

СПУШТИ ABS Автомобил брава за влезна Врата Кодот за Заклучување Копче за Декорација Покрие Налепници За на Ford F150 2015 До

DEN 955.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ali Express Стандард Превозот транспорт време : Нормален : пристигнат во дестинација за 16-35 дена,Бразил ветил дека 90 дена, и други земји вети 60 дена
3.и ние не сме одговорни за штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
7. Пакетот Вклучува : 1 buc/set 5. Позитивни повратни информации( 5 ѕвезди ) е многу важен за нас,ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас!
2. Ако имате било какви барања на стоката, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : 1. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Боја : Хром 3. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.
Чекор 2 : се Отстрани 3 M лепак во грбот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот се
Ali Express е официјален логистика,Ако плаќаат доволно за превозот на трошоците,ние ќе го избере за да испратите Ali Express Превозот,ве молиме да се разбере. Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме. Материјал : ABS 4.
Повратни информации
1.ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Испорака :
1.
Опис : 1. Ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно,Ако сакате да се промени на адресата,ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Плаќање :
1.
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
Чекор 1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
BAWA
Година:
До 2015+
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
H05418
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
7.5g
Објектот Должина:
0inch
боја:
Хром
автомобил метал:
За Ford F150 до 2015 година

Слични производи во категоријата