• Неодамнешно
  • -10 %
За Hyundai Tucson година ABS Хром Воздухот се Пропустливи Покријат Околу Трим клима Покрие Декорација Скратува автомобил Додатоци Стил

За Hyundai Tucson година ABS Хром Воздухот се Пропустливи Покријат Околу Трим клима Покрие Декорација Скратува автомобил

DEN 648.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна


За Hyundai Tucson 2016 година ABS Хром Воздухот се Пропустливи Покријат Околу Трим клима Покрие Декорација Скратува автомобил Додатоци Стил Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Hyundai Tucson 2016 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 1pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Клучни карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Година:
За Hyundai Tucson 2016 Година
Име На Модел:
815791
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
abs хром
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Автомобил Направи:
За Hyundai Tucson
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.2kg
Пакет Големина:
30cm x 10cm x 5cm (11.81in x 3.94in x 1.97in)

Слични производи во категоријата