• Неодамнешно
СПУШТИ Хром ABS Автомобил Внатрешни работи Заклучување на Вратата Pin Knob Декорација Покрие Трим Налепници За на Ford F150 2015 До Автомобил Стил

СПУШТИ Хром ABS Автомобил Внатрешни работи Заклучување на Вратата Pin Knob Декорација Покрие Трим Налепници За на Ford F150 2015

DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : 1.
Опис : 1. Автомобил Модел : За Ford F150 2015+ 2. Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме. Боја : Хром 3. Позитивни повратни информации( 5 ѕвезди ) е многу важен за нас,ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас!
2.
Чекор 2 : се Отстрани 3 M лепак во грбот. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.
Чекор 4 : Инсталирање на производи во право место,Не на перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа. Пакетот Вклучува : 4 парчиња/set 5. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно,Ако сакате да се промени на адресата,ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Ве молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.и ние не сме одговорни за штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
7. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6.
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
Чекор 1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Плаќање :
1. Ако имате било какви барања на стоката, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.
Испорака :
1. Ali Express Стандард Превозот транспорт време : Нормален : пристигнат во дестинација за 16-35 дена,Бразил ветил дека 90 дена, и други земји вети 60 дена
3. Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот се
Ali Express е официјален логистика,Ако плаќаат доволно за превозот на трошоците,ние ќе го избере за да испратите Ali Express Превозот,ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
BAWA
Година:
До 2015+
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
H04770
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
180g
боја:
Хром
автомобил метал:
За Ford F150 до 2015 година

Слични производи во категоријата