• Неодамнешно
Нерѓосувачки Внатрешна се Подигне Товар Усна Задниот Браник Заштитник за chevrolet captiva 2011

Нерѓосувачки Внатрешна се Подигне Товар Усна Задниот Браник Заштитник за chevrolet captiva 2011

DEN 3312.00

Количината на стоката
Това е достапна


Одговара за chevrolet captiva 2011 2012 13
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Изработени Од Нерѓосувачки челик,
Вклучува : 1pcs во собата
лесно installtion,3 M лента е прикачена на задната страна,само треба Паста.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични производи во категоријата