• Неодамнешно
2*Челик Внатрешни работи Tweeter Treble Говорникот Намали За BMW Серија 7 G11/G12 -2018

2*Челик Внатрешни работи Tweeter Treble Говорникот Намали За BMW Серија 7 G11/G12 -2018

DEN 1970.40

Количината на стоката
Това е достапна

Опис
За BMW Серија 7 G11/G12 2016-2018
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Вклучуваат : 2 buc/Set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет.Лесна Инсталација

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот

Слични производи во категоријата