• Неодамнешно
Нерѓосувачки ТЕЛО СТРАНА на вратата УКРАСИ ПОКРИЕ ТРИМ одговара за хонда crosstour 2011 2012

Нерѓосувачки ТЕЛО СТРАНА на вратата УКРАСИ ПОКРИЕ ТРИМ одговара за хонда crosstour 2011 2012

DEN 3816.00

Количината на стоката
Това е достапна


оваа точка одговара за хонда crosstour 2011 2012
4pcs за 4doors.
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Изработени Од Нерѓосувачки челик
Боја : бела хром
вклучуваат : Поставување на 4 PCS
лесно installtion,без алатки.
3 M автомобилската селотејп е прикачен

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични производи во категоријата