• Неодамнешно
Хром пред магла светилка покрие скратува за Мицубиши Asx RVR Outlander Sport 2013

Хром пред магла светилка покрие скратува за Мицубиши Asx RVR Outlander Sport 2013

DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


Одговара за Мицубиши ASX /RVR /Outlander sport 2013
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Изработени Од АБС , хром мазна огледало финиш.
Вклучува : 2 парчиња во собата
лесно installtion,3 M лента е прикачена на задната страна,само треба Паста

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични производи во категоријата