• Неодамнешно
  • -30 %
lsrtw2017 Калено филм автомобил nagivation екран челик филм за toyota highlander 2007-2019 2017 2018 2015 година 2013 2014 2012

lsrtw2017 Калено филм автомобил nagivation екран челик филм за toyota highlander 2007-2019 2017 2018 2015 година 2013 2014

DEN 605.00
DEN 864.00

Количината на стоката
Това е достапна

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Челик Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење на Челик материјал,електростатско адсорпција,не неисправни за џвакање. 2.Површината преку посебна обработка,9 H scratchproof. 3.99% емитува Светлина. Инсталација : 1. Споредете за навигација на екранот. 2. Користете влакна платно за да ги исчистите. 3. Солза заштитна фолија на површината на првиот слој Челик заштита, на навигација на екранот. 4. Ставете додека картичка за да се елиминираат меурчиња, конечно раскина отворен третиот слој Челична заштитна фолија. Се истакна : За заштита на филм и со цел да се олесни да го урне филм,на работ на мембраната и навигација со екран на работ малку простор, ви благодариме за вашето разбирање. И ве молиме, имајте предвид дека фотографиите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува. Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
lsrtw2017
Година:
2007-2018
Име На Модел:
Ентериерно уредување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Други
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични производи во категоријата