• Неодамнешно
  • -6 %
4pcs/set Внатрешни работи Пред Задната Врата се Справи со Капак За Субару XV 2018 2019 Hatchback Автомобил Стил Трим Мат ABS Chrome Додатоци

4pcs/set Внатрешни работи Пред Задната Врата се Справи со Капак За Субару XV 2018 2019 Hatchback Автомобил Стил Трим Мат ABS

DEN 1176.00
DEN 1250.40

Количината на стоката
Това е достапна


За Субару XV 2018 2019 Автомобил Стил Внатрешни работи Пред Задната Врата се Справи со Капак Трим Мат ABS Chrome Додатоци Ставка Опис : -100% сосема нов и висок квалитет
-Материјал : ABS Хром
-Боја : како на сликата шоу
-лента лепило ,лесно да го инсталирате
-Одговара За Субару XV 2018 2019 Пакет вклучуваат : 4pcs/set Инсталација совети :
1)се Најде на excact локација каде да се постави пред да ја отстраните лента покритие;
2)Чиста инсталација области;
3)Отстранете ја покрие и да се стави производот во excact позиција,притиснете го за да се направи добар лепило;
4)Нема перење во рок од 24 часа.
5)Подобро да се користи полесни или фен за коса да се обезбеди мало топлина за снимката откако ќе го отстраните капакот,тоа ќе се подобри неговата stickness. Ние и ветуваме на : -Африка и Јужна Америка : не ја прими стоката во рок од 90 дена, целосна наплата или повторно да ја прати. -Други земји : не ја прими стоката во рок од 60 работни дена, целосна наплата или повторно да ја прати. Ве молиме don 't спор се поднесува во рок од време нашето ветување.
(Можете да контактирате со нас за да го продолжи времето на Купување Заштита за да се гарантира парцела) -Покрај тоа, Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. -Ние не сме одговорни за Царина и такса, тоа е купувачот е должност ако вашата локална царинска побара царина.
Pls не го купите, ако предвид тоа, ви благодариме.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
трим
Година:
За Субару XV 2018 2019
Материјал Тип:
abs хром
Бренд Име:
JOGON
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Слични производи во категоријата