• Неодамнешно
ХРОМ ИЗДУВНИ гасови СОВЕТ За ФОЛКСВАГЕН Голф 6 MK6 варијанта /Jetta Sportwagen 2010 2011

ХРОМ ИЗДУВНИ гасови СОВЕТ За ФОЛКСВАГЕН Голф 6 MK6 варијанта /Jetta Sportwagen 2010 2011

DEN 2016.00

Количината на стоката
Това е достапна


САМО За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 MK6 варијанта /Jetta Sportwagen 2010 2011
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Изработени Од Нерѓосувачки (304)
Боја : Сребрена
Iclude : Сет од 2 парчиња
ЛЕСНА инсталација.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични производи во категоријата