• Неодамнешно
  • -10 %
ABS Хром Пред Магла Светилка Покрие Намали За Land Rover LR4 Discovery 4 2014- 2 парчиња

ABS Хром Пред Магла Светилка Покрие Намали За Land Rover LR4 Discovery 4 2014- 2 парчиња

DEN 1982.00
DEN 2202.24

Количината на стоката
Това е достапна


ABS Хром Пред Магла Светилка Покрие Намали За Land Rover LR4 Discovery 4 2014-2016 2 парчиња
Одговара За Land Rover LR4 Discovery 4 2014-2016
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
wroadavee
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Година:
2014-2016
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Land Rover LR4 Discovery 4
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични производи во категоријата