• Неодамнешно
  • -15 %
ABS Табла Странични Воздушни Пропустливи Штекер Покритие За Бенц GLE W166 /Купе C292 2015- 2 парчиња

ABS Табла Странични Воздушни Пропустливи Штекер Покритие За Бенц GLE W166 /Купе C292 2015- 2 парчиња

DEN 648.00
DEN 762.24

Количината на стоката
Това е достапна


ABS Табла Странични Воздушни Пропустливи Штекер Покритие За Бенц GLE W166 /Купе C292 2015-2016 2 парчиња
Одговара За Mercede s Бенц GLE W166 /Купе C292 2015-2016
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS пластика
Боја : Исто Како Слики Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
За Мерцедес Бенц GLE W166 /Купе C292
Бренд Име:
hotrimworld
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Година:
2015-2016
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Земја на потекло:
Кина

Слични производи во категоријата