• Неодамнешно
  • -10 %
Внатрешниот Задните Воздушни Пропустливи Штекер Покрие Намали За Land Rover Range Rover Sport 2005-2013 2 парчиња

Внатрешниот Задните Воздушни Пропустливи Штекер Покрие Намали За Land Rover Range Rover Sport 2005-2013 2 парчиња

DEN 1377.00
DEN 1530.24

Количината на стоката
Това е достапна


Внатрешниот Задните Воздушни Пропустливи Штекер Покрие Намали За Land Rover Range Rover Sport 2005-2013 2 парчиња
Одговара За Land Rover Range Rover Sport 2005-2013
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
wroadavee
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
2005-2013
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
За Land Rover Range Rover Sport

Слични производи во категоријата