• Неодамнешно
  • -5 %
Автомобил Стил Внатрешност од не ' Рѓосувачки Челик Вода Чаша Носителот Панел Декорација Намали За Мерцедес Бенц НА GLA CLA Класата W176 X156 C117 LHD

Автомобил Стил Внатрешност од не ' Рѓосувачки Челик Вода Чаша Носителот Панел Декорација Намали За Мерцедес Бенц НА GLA CLA Класата

DEN 798.00
DEN 840.00

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Внатрешност од не 'Рѓосувачки Челик Вода Чаша Носителот Панел Декорација Намали За Мерцедес Бенц НА GLA CLA Класата W176 X156 C117 Автомобил Стил Производ Е Само Одговара за Мерцедес Benz CLA C117 GLA X156 Класа W117 2013-2017 Година LHD (лево вози) Боја : Сребрена/Сино/Црна Количина : 1pcs/set Материјал : не' Рѓосувачки Челик. Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За Мерцедес Бенц НА GLA CLA Класата W176 X156 C117 LHD
Објектот Тежина:
0kg
Година:
2013-2017
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата