• Неодамнешно
  • -5 %
Универзален Автомобил на Задното Седиште Видите Огледало Бебе за Безбедност на Децата Со Морон frameless Пот

Универзален Автомобил на Задното Седиште Видите Огледало Бебе за Безбедност на Децата Со Морон frameless Пот

DEN 102.00
DEN 107.04

Количината на стоката
Това е достапна


Дизајнирани да ви помогне да го видите вашето бебе, кога тие се во rearward соочуваат со столче, без да се претвори вашата глава додека возите.
Лесно да се вклопи
Без попречување да видите задниот видливост.
Вие не може да го замени оригиналниот автомобил rearview огледало
Поради криви огледало снимена објект "помали"
75mm одговараат за оценка автомобил или удар; 85mm одговараат за Б одделение автомобил или или над
Име : Автомобил На Задното Седиште Видите Огледало
Материјал : пластични, огледало,ABS
Големина : appox 75мм;85mm
Тежина : appox 100grams
Боја : 1#75mm црно; 2#75mm бела; 3#85mm црно; 4#85mm бела
Пакет :
вклучувајќи 1 x Автомобил на Задното Седиште Видите Огледало со морон

Клучни карактеристики

Боја Име:
1 75мм црна, 2 75мм бела, 3 85mm црна, 4 85mm бела
Бренд Име:
rete
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Огледала
Модел На Numbe:
538539

Слични производи во категоријата