• Неодамнешно
  • -30 %
Домот Влечки Секси Жени Чевли Лето Тесен Појас Слајдови Clasual Буци Med Потпетици Кристално Сребро Дами Слајдови Г-Ѓа Noki

Домот Влечки Секси Жени Чевли Лето Тесен Појас Слајдови Clasual Буци Med Потпетици Кристално Сребро Дами Слајдови Г-Ѓа Noki

DEN 724.00
DEN 1033.92

Количината на стоката
Това е достапна


Домот Влечки Секси Жени Чевли Лето Тесен Појас Слајдови Clasual Буци Med Потпетици Кристално Сребро Дами Слајдови Г-Ѓа Noki
Совети
Известување
Обично,цел доаѓа без чевли кутија,само еден пар на чевли.Но, ако ви треба кутија,ве молиме контактирајте со нас да incerase цена.Чевлите кутија вредности US$5. Купувачи И Бара Плаќање
Во моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.
Испорака
1.Превозот Метод;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS
2.Dlivery Време.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 10-15 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)7-15 работни дена да Азија 2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)30-45 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат. 3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано. Комуникација и Превозот Брзина. 2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе ви даде satisfing одговор.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
PU
Применливи место:
Внатрешна
Моден Елемент:
Тесен Појас
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Бренд Име:
Г-Ѓа Noki
Пета Тип:
Hoof Потпетици
Број На Модел На:
L4016C
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Чевли Тип:
Основни
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Пета:
1cm
Подигнете тип:
Снег чизми/глуждот чизми/ топли чизми
Сезона:
Зимски/Есен
Пол:
Девојка,девојка,жена,жените,дама,дами,женски
Подигнете стил:
Booties/botas/влечки/botines
Обвивка Материјал:
Топло кадифен/памук/крзно
Чизми тип:
Зимски чизми/мода чизми/неврзан чизми
обувка:
36.37.38.39.40
Пета Тип:
Платформи/рамни потпетици/рамни чевли/Рамен со
Подигнете се носат:
Многу меки/удобно/водоотпорен

Слични производи во категоријата