• Неодамнешно
  • -30 %
голем Жешка Жени Влечки Мода Пролет Лето Есен Кадифен Влечки Жените Faux Слајдови Флип Апостолки Рамни Чевли големи Димензии 36-41

голем Жешка Жени Влечки Мода Пролет Лето Есен Кадифен Влечки Жените Faux Слајдови Флип Апостолки Рамни Чевли големи Димензии

DEN 542.00
DEN 774.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
Љубов Myun
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Флорални
Outsole Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
65
Сезоната:
Лето
Применливи место:
Внатрешна
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Цвет
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Пета Тип:
Станот со
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки

Слични производи во категоријата