• Неодамнешно
  • -31 %
Вистинска Кожа Жените Црвени Чевлички 8 CM Високи Потпетици Оптоварување Летни Чевли стапнал Ретро рачно изработени Жените Кожа Пантофли 2018

Вистинска Кожа Жените Црвени Чевлички 8 CM Високи Потпетици Оптоварување Летни Чевли стапнал Ретро рачно изработени Жените Кожа

DEN 2679.00
DEN 3883.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
JF
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
68
Сезоната:
Лето
Применливи место:
надвор
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
5-7cm
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки

Слични производи во категоријата