• Неодамнешно
  • -6 %
2 парчиња пред Стабилизатор Линк Поставите власт комплет одговара за Chevrolet Captiva Опел Опел Antara 96626247, 96626248

2 парчиња пред Стабилизатор Линк Поставите власт комплет одговара за Chevrolet Captiva Опел Опел Antara 96626247, 96626248

DEN 1760.00
DEN 1872.00

Количината на стоката
Това е достапна

Следење БР. Фотографиите се преземени од actuall .Никакви проблеми,ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации.ние гарантираме за добар квалитет и прифатлива цена.Ако имате било какви проблеми со објектот примена,ве Молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени. Ние искрено го цениме вашиот бизнис.Секоја парцела е испратен од страна на Курир Код број бидејќи е побезбеден. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни овозможи со можност да се поправи сите проблеми пред да замине на неутрален или негативен фидбек.ве молиме контактирајте со нас пред да испратите предмети назад. ве молиме проверете фотографии, од различни агли внимателно пред цел да бидете сигурни дека ќе цел точниот производ. За најбрзиот одговор ве молиме контактирајте со нас преку пораки.
Се надеваме дека ќе биде задоволен со оваа набавка.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги,со користење на КИНА ПОСТ .ако проблемот навистина постои,замена или рефундирање е достапно откако ќе добиете предмети во добра состојба.Ние ги користиме Зачувам Плаќање.Исто така се гарантира гаранција од 1 месец од датира од продажба за дефекти во материјалот и изработката.ќе биде достапна и ажурирање на Aliexpress по 1-2 работни дена.Ве молиме продавница со доверба.Ние нудиме 1 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот).
Злато Снабдувач
ОЕМ# 96626247
Фитинг Позиција : Предна Оска Лево и Десно
ПРОИЗВОДОТ ОДГОВАРА ЗА : одговара за Chevrolet Captiva 2006-2015 одговара за "Опел" Antara 2006-2015 одговара за Опел Antara 2006-2015
Answer : ___________________________ Note :
Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент statisfaction!Позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме да се направи Исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.Зачувам Поддржува : со Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски Трансфер итн.

Клучни карактеристики

Другиот Дел Број:
96626247,96626248
Captiva Спорт-Година:
2008,2011,2010,2014,2009,2012,2013,2015
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
исто како и оригиналниот
Специјални Функции:
iso91001
Бренд Име:
TAHIKO
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Производителот Дел Број:
EMN-0052275
Chevrolet Модел:
Captiva Спорт
Поставување на Возило:
ПРЕД
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Предна Оска лево и десно
Производителот Дел Број:
EMN-0052275
ОЕМ:
96626247

Слични производи во категоријата