• Неодамнешно
  • -20 %
Пад на превозот црна gallstone магнетни хривнија црна gallstone 8 mm 10 mm до 12 mm нараквици Креативни хривнија

Пад на превозот црна gallstone магнетни хривнија црна gallstone 8 mm 10 mm до 12 mm нараквици Креативни хривнија

DEN 384.00
DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна


Производ големина : 36,48,48 g

Клучни карактеристики

Бренд Име:
RongDe Накит
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Кристално
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
RD.573
Функција:
Период Tracker
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи во категоријата