• Неодамнешно
  • -30 %
Моден 14 стил влакно круг монистра хривнија природни песочник галакси камен жените 6mm 8мм алка накит 7.5 инчен B1945

Моден 14 стил влакно круг монистра хривнија природни песочник галакси камен жените 6mm 8мм алка накит 7.5 инчен B1945

DEN 144.00
DEN 205.44

Количината на стоката
Това е достапна

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.5 инчен B1945.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Моден 14 стил влакно круг монистра хривнија природни песочник галакси камен џаспер жените 6mm 8мм алка накит 7.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Предизвика продавница на некои од производите е под $5 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.5 инчи во мерењето. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
B1945
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури,Цинк Легура
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Должина:
7.5inches
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи во категоријата