• Неодамнешно
  • -10 %
Ailatu Мода Masculinas Природни Водни Камен Лав Главата Хривнија Жените Pulseras Hombre Bracciali Мажите е Еластична Мушка Накит

Ailatu Мода Masculinas Природни Водни Камен Лав Главата Хривнија Жените Pulseras Hombre Bracciali Мажите е Еластична Мушка Накит

DEN 124.00
DEN 138.24

Количината на стоката
Това е достапна


Нови Ailatu Мода Masculinas Природни Водни Камен Лав Главата Хривнија Жените Pulseras Hombre Bracciali Мажите е Еластична Мушка Накит
Материјал : Природни Водни Ахат Камен Монистра
Мушка големина : 8mm
Лав Главата големина : 12mmx12mm
100% сосема нов, Навистина висок квалитет
ние може да се направи прилагоди на големината на белегзии, Само да ни оставите порака за вкупната должина

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
монистра големина:
за 8mm
is_customized:
Yes
Кориснички Должина:
Оставете белешки со цел или да контактирате со нас за кориснички должина

Слични производи во категоријата