• Неодамнешно
Ailatu Црна 8мм Лава Камен со Круна на Кралот Лав Главата Хривнија Денот на Таткото Подарок Накит

Ailatu Црна 8мм Лава Камен со Круна на Кралот Лав Главата Хривнија Денот на Таткото Подарок Накит

DEN 123.84

Количината на стоката
Това е достапна


Топла Продажба Мажите Подарок Накит Висок Квалитет 8мм Лава Камен со Антички Сребрен&Златен Лав Главата Нараквици
Материјал : Висок квалитет на Лава камен монистра
Лава мушка големина : 8mm
Лав главата мушка големина : 12x14x8mm
100% сосема нов, Навистина висок квалитет

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Жица-кабел Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
прилагодена големина:
Нормално 18-20cm, Оставете белешки или контактирајте со нас за прилагодена големина

Слични производи во категоријата