• Неодамнешно
Ailatu Мажите Бараат Слободен Сребрена Боја Лав Главата Хривнија Накит Направени со 8мм Природни Круг Зелено Дрво Жито Камен

Ailatu Мажите Бараат Слободен Сребрена Боја Лав Главата Хривнија Накит Направени со 8мм Природни Круг Зелено Дрво Жито Камен

DEN 123.84

Количината на стоката
Това е достапна


Мажите Сребрена Боја Лав Главата Нараквици Накит Направени со 8мм Природни Зелено Дрво Жито Камен, Партијата на Подарок
Материјал : Природни Водни Ахат Камен Монистра
Мушка големина : 8mm
Лав Главата големина : 12mmx12mm
100% сосема нов, Навистина висок квалитет
ние може да се направи прилагоди на големината на белегзии, Само да ни оставите порака за вкупната должина.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
монистра големина:
за 8mm
Is_customized:
Yes
Кориснички Должина:
Оставете белешки со цел или да контактирате со нас за кориснички должина

Слични производи во категоријата