• Неодамнешно
Ailatu Мода Висок Квалитет Masculinas Природно Дрво Лав Главата Хривнија Жените Pulseras Hombre Bracciali Мажите Еластична Мушка Накит

Ailatu Мода Висок Квалитет Masculinas Природно Дрво Лав Главата Хривнија Жените Pulseras Hombre Bracciali Мажите Еластична Мушка

DEN 162.24

Количината на стоката
Това е достапна


Моден Masculinas Природно Дрво Лав Главата Хривнија Жените Pulseras Hombre Bracciali Мажите е Еластична Мушка Накит
8мм Природни Жолта Дрво Зрнца Злато Позлатен&Сребрениот Лав Главата Нараквици
Материјал : Природни жолта дрво монистра
Мушка големина : 8mm
Лав главата мушка големина : 12mmx13mm
100% сосема нов
ние може да се направи custom size на нараквици.
можете да ги оставите порака до нас од вкупната должина на хривнија сакате да ни направат.

Клучни карактеристики

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Дрво
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
монистра големина:
за 8mm
is_customized:
Yes
Кориснички Должина:
Оставете белешки со цел или да контактирате со нас за кориснички должина

Слични производи во категоријата