• Неодамнешно
Ailatu Чиста Природна Тигар Око Камен Мажите Beaded Круна Лав Главата Хривнија за Кои Се Моќни

Ailatu Чиста Природна Тигар Око Камен Мажите Beaded Круна Лав Главата Хривнија за Кои Се Моќни

DEN 176.64

Количината на стоката
Това е достапна


Новиот Дизајн на Мажите Нараквици трговија на Големо 8мм Природни Тигар Око Камен Монистра со Круна Лав Главата Нараквици, Партијата на Подарок
Материјал : Природни Тигар Око Камен
Мушка големина : 8mm
лав мушка големина : 12mmx14mmx8mm
ние може да се направи прилагоди на големината на нараквици.
можете да ги оставите порака до нас од вкупната должина на хривнија ви треба.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Жица-кабел Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
прилагодена големина:
Нормално 18-20cm, Оставете белешки или контактирајте со нас прилагодени

Слични производи во категоријата