• Неодамнешно
  • -30 %
8 стил круг монистра хривнија природни змеј вени оникс 6mm 8мм камен carnelian agat алка жените pendant накит 7.5 инчен B1967

8 стил круг монистра хривнија природни змеј вени оникс 6mm 8мм камен carnelian agat алка жените pendant накит 7.5 инчен B1967

DEN 144.00
DEN 205.44

Количината на стоката
Това е достапна

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days). Ви благодариме за вашето разбирање и соработка. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.5 инчен B1967.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! 8 стил круг монистра хривнија природни змеј вени ахат оникс 6mm 8мм камен џаспер алка за жените pendant накит 7.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури,Цинк Легура
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
B1967
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Должина:
7.5inches
Метали Тип:
Злато Позлатен
Материјал:
Ахат

Слични производи во категоријата