• Неодамнешно
  • -0 %
Ailatu Мода Природен Камен Монистра Нараквица со Lapis Lazuli, Тигар Око, Amazone и Пикасо Алка Мажите е Еластична Мушка Накит

Ailatu Мода Природен Камен Монистра Нараквица со Lapis Lazuli, Тигар Око, Amazone и Пикасо Алка Мажите е Еластична Мушка Накит

DEN 187.00
DEN 187.20

Количината на стоката
Това е достапна


Хривнија Материјал : Природата Камен
Повод : Годишнина/Партија/Business/Годишнината/Подарок
Обрнете внимание на :
Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина,
pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!
Ние сме Фабрика. Сите производи се рачно изработени.
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попуст
Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $100 до повеќето contries.
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.
8мм Природен Камен со Злато и Платина Бакар Монистра, Сина Lapis Lazuli, Сјајна Жолта Тигар Око Камен, Светло Сина Amazone и и Жолта со Кафеава Пикасо Слика Камен.
6mm Природен Камен со Злато и Платина Бакар Монистра, Сина Lapis Lazuli, Сјајна Жолта Тигар Око Камен, Светло Сина Amazone и и бела Howlite Камен.
8мм Природен Камен со Бакар Монистра и CZ Топката, Природни Moonstone, facted Ахат и Светло Сина Amazone Камен.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
6mm & 8mm
Материјал:
природен камен монистра
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата