• Неодамнешно
  • -20 %
Моден Шарени Природни obsidian Мажите хривнија Хематит Црна Obsidian Конус Камен Тигар Око Двојно Нараквици Партија Подароци

Моден Шарени Природни obsidian Мажите хривнија Хематит Црна Obsidian Конус Камен Тигар Око Двојно Нараквици Партија Подароци

DEN 96.00
DEN 120.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
SLH0048
Бренд Име:
wukaka
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Функција:
Моден нараквици
Компатибилност:
Моден нараквици
Текстурата на материјалот:
Природни црн Камен Монистра
Стил:
Унисекс
моделирање:
енергија вулкански камен
Продажбата сериски број:
SLH0048
Здравје Функција:
се спротивстави на замор
Применливи прилики:
туризмот сувенири, бизнис подарок, рекламирање, промоција, годишнина ce
Пакување:
Независно од пакување
Боја:
Црна Ахат злато, Црна Ахат сребрена, Црна Ахат бронза, мат ахат

Слични производи во категоријата