• Неодамнешно
  • -25 %
2-во-1 Професионални Брзо Топлина Двојна Употреба Коса Straightener & Коса Curler Рамен Железо Виткање Железо Косата Алатка за Зацврстување

2-во-1 Професионални Брзо Топлина Двојна Употреба Коса Straightener & Коса Curler Рамен Железо Виткање Железо Косата Алатка за

DEN 920.00
DEN 1226.40

Количината на стоката
Това е достапна


2-во-1 Професионални Брзо Топлина Двојна Употреба Коса Straightener & Коса Curler Рамен Железо Виткање Железо Косата Алатка за Зацврстување
Функција : Двојна употреба дизајн за зајакнување на косата и виткање на косата, лесен за употреба. Пет температура прилагодување со LED светла : 150°C (302°F ), 170°C (338°F ), Од 190°C (374°F ), 210°C (410°F ), 230°C (446°F ). Погоден за сите типови коса. Со "брава" прекинувач, лесен за чување, не го окупира просторот и лесно да се носат. 360 степени метежот-слободен вртливата со 2.2 m должина на кабелот за напојување. Спецификација : коефициент на Топлинска спроводливост материјал : Титаниум Греење на елемент : PTC грејач Напон : 110-240 V Фрекфенција : 50/60 Hz Моќ : 45-65 W Применливи коса : Сува Пет температура прилагодување : 150°C (302°F ), 170°C (338°F ), Од 190°C (374°F ), 210°C (410°F ), 230°C (446°F ) кабелот за Напојување опашка собранието на владата : 360° rotatable Кабел Линија Должина : 2.2 m Боја : Црна Димензии : Како што е прикажано Тежина : 372g Пакет Содржина : Коса straightener*1 упатство(англиски)*1 Пакет во кутија
Превозот :
1.Ние обично брод објекти надвор во рок од 2~5 дена по исплата е расчисти.
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
3.Ве молиме љубезно не 1~3 ниски резултати на превозот, бидејќи oversea превозот ќе биде
влијаат многу фактори, како што се Царинската обработка,Пост штрајк итн.
Даночен Број :
Како царинење се различни во различни земји,ако таков вид на стока треба собрани т
ariff купувачот мора да плати за тарифата.Ние обично брод објект како "Подарок", со пониска вредност,ако имате
некои белешки за тоа, ве молиме ги споделите со нас пред пратката.

Клучни карактеристики

Тип:
Curler&straightener
Извор На Енергија:
Електричен
Материјал на термална плоча/лента:
Titan
Применливи коса:
Сува
Животен век на термална плоча/лента:
Повеќе од 50,000 пати
Материјал:
Пластични
Max. температура:
230°C
Термостат На Вредноста Сегменти:
Други
сертификација:
CE
Големина:
372g
Бренд Име:
CkeyiN
моќност:
40W-59W
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Дијаметар на термички проводник:
16-20 mm
температурата контролер:
knob
Број На Модел На:
AEHS208HQ
Мин. температура:
160 °C
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање:
360° Rotatable
Димензии На Греење Плоча:
90x24mm
Напон:
100-240v (Dual voltage)
Приклучокот стандард:
Евра

Слични производи во категоријата