• Неодамнешно
  • -32 %
2018 Нови овчо крзно вистинско крзно Жените Вест Долго меки Мода Обичните Топол Капут Јакна худ Крзнени Елеци женски

2018 Нови овчо крзно вистинско крзно Жените Вест Долго меки Мода Обичните Топол Капут Јакна худ Крзнени Елеци женски

DEN 8860.00
DEN 13029.60

Количината на стоката
Това е достапна


*Добредојдовте На Нашата Продавница*
ПРОИЗВОД ИНФОРМАЦИИ.
Биста
(cm) Должина
(cm) Ракав(cm) Рамо
(cm) Weigth(cm) една големина - - - - - 95 95 95-100 - - - 100 100 95-100 - - - 105 105 95-100 - - - 110 110 95-100 - - - 115 115 95-100 - - - 120 120 95-100 - - -
мерење со рака,1-3cm грешка е нормално,ве молиме да се разбере!

Клучни карактеристики

Големина:
95, 100, 105, 110, 115, 120
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
V Деколте
Маскирани:
No
Декорација:
Никој
Бренд Име:
MengLuoDiNa
Тип:
Без Ракави Вест
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Монголија Овчо Крзно
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик

Слични производи во категоријата