• Неодамнешно
  • -45 %
Отстранлив природни фокс крзно лагер parkas жените големи вистински raccoon куче крзно јака дебели топло зима крзнени палта outerwear 2018 нови

Отстранлив природни фокс крзно лагер parkas жените големи вистински raccoon куче крзно јака дебели топло зима крзнени палта outerwear

DEN 10798.00
DEN 19632.00

Количината на стоката
Това е достапна

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате. *** Лежеше ја красеше рамно на маса и да се измери на мерење,за мерење на големина на табела е надвор параметри на облекувам.Вашиот соодветна големина треба да бидат избрани според вашата фигура мерења, додадете 8 -14 cm на вашиот сопствен биста дебелина. *** Еден инч е за 2.54 СМ (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчен). Има 2-3cm(0.79" - 1.18") грешка надоместок поради прирачник за мерење. Големина на Табела (Единица од CM) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината М 110 92-94 42 60 0 L 110 96-98 43 60 0 XL 110 100-102 44 61 0 XXL 110 104-106 45 61 0 XXXL 110 108-110 46 62 0 Големина на Табела (Единица од Инчен) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината М 43.31 #ВРЕДНОСТ! 16.54 23.62 0.00 L 43.31 #ВРЕДНОСТ! 16.93 23.62 0.00 XL 43.31 #ВРЕДНОСТ! 17.32 24.02 0.00 XXL 43.31 #ВРЕДНОСТ! 17.72 24.02 0.00 XXXL 43.31 #ВРЕДНОСТ! 18.11 24.41 0.00
Добредојдовте на нашата продавница

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Со Raccoon Куче Крзно Јака
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
MOVGT0120
Материјал:
Raccoon Куче Крзно,Fox Крзно
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Стил:
Дебела Топло Крзно
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Крзно
Бренд Име:
Groundnut
Дебелина:
Дебели

Слични производи во категоријата