• Неодамнешно
  • -22 %
Lovingbeauty Обичај 70cm црвена лисица крзно качулка грб, големи худ трим,хоризонтални ленти зима фокс крзно јакна, плус големина на Маскирани

Lovingbeauty Обичај 70cm црвена лисица крзно качулка грб, големи худ трим,хоризонтални ленти зима фокс крзно јакна, плус големина

DEN 27668.00
DEN 35472.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
Yes
Стил:
High Street
Тип:
Широк-waisted
Декорација:
Крзно
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Fox Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
LB0156
Стил:
Дебела Топло Крзно
Бренд Име:
lovingbeauty
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Со Fox Крзно Јака
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Облека Должина:
Долго

Слични производи во категоријата