• Неодамнешно
  • -20 %
LVCHI 2018 Вистински Mink Крзнени Палта Жените Грб Целосна Замервам Причинско-Цртан филм Око Шема Долг Ракав Зелена Мека Тенок Мода Mink Палта

LVCHI 2018 Вистински Mink Крзнени Палта Жените Грб Целосна Замервам Причинско-Цртан филм Око Шема Долг Ракав Зелена Мека Тенок

DEN 56410.00
DEN 70512.00

Количината на стоката
Това е достапна

Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. ние ќе ви одговори во 5 часа поради времето разликата меѓу нас. Нашите дизајнери биле посветени на крзно на иновации и пробив, не пропуштајте секој детал на студијата, облека дизајн, без разлика дали тоа е здолниште или панталони може да одговара на вашиот елегантен стил.
Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 3-8cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 100,100+5cm=105cm,па на грб биста 105cm(големина L) е добра за вас )
Плочка мерење : можеби имаат 1 3cm отстапување
Други големина,Ние може да се направи соодветна големина за вас,ве Молиме контактирајте со нас.Ако Кога ќе се вратам да се потврди приемот на облека и повторно, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек. превозот : 1. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот). Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Она што е ново крзно? subvert оригиналниот впечаток на крзно, така што крзно повеќе соодветни живот, повеќе модерни млади зборови, но, исто така, им овозможи на повеќе луѓе да уживаат крзно на убава.), ве молиме контактирајте со нас, или ние автоматски ќе се смени за вас И ќе ви испрати нов единствен број, кога не можете да најдете еден број, ве молиме, не грижете се за ова, навремено да се јавите на нашите услуги на клиентите, тие ќе работат со вас за да се реши овој проблем, и секогаш нека ви господар својата динамична, Додека да го достигне вашата страна.
Нови крзно high-end обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил.

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
YX1204
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Вистинска Кожа,Mink Кожа,Крзно
Стил:
Моден Тенок Крзно
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Декорација:
Шема
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Дебелина:
Дебели
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Маскирани:
No
боја:
како фото
Погоден Сезона:
Зима
Големина:
One Size
style2:
Streetwear/Европски и Американски стил
Должина:
Regular
Години:
2018 Нов стил
Нашата Продавница:
LVCHI жените крзно продавница
Sleeve:
Половина Batwing Ракав
Јака Стил :
О Деколте
красат:
Цртан Филм Око Шема

Слични производи во категоријата