• Неодамнешно
  • -47 %
Луксуз во Вистински Реални Парче Mink Крзнено Палто Јакна Фокс Крзно Јака & Џебови Зима Жените Крзно Outerwear Палта Ровот Overcoat LF4040

Луксуз во Вистински Реални Парче Mink Крзнено Палто Јакна Фокс Крзно Јака & Џебови Зима Жените Крзно Outerwear Палта Ровот Overcoat

DEN 20098.00
DEN 37920.00

Количината на стоката
Това е достапна


Луксузно Парче Mink Крзнено Палто
Големина На Табелата :
Должина : 90 CM
Грб Биста : 105 CM
Рамо : 43 CM
Ракавот : 62 CM
Белешки : Мерење со рака.Тоа е многу нормално за 1-3 CM разлика .Ве молиме бидете белешки
Вистински Крзно Облека секогаш имаат некои Лебди крзно на грбот.Ви се тресат тоа во голема мера и таму ќе биде не падне крзно на тоа
Ако ти е гајле тоа паѓа крзно многу,ве молиме да не купи!

Клучни карактеристики

Големина:
Coat Bust 105CM
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Topfurmall
Број На Модел На:
LF4040
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Декорација:
Прилагодливи Половината
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Крзно,Mink Крзно,Fox Крзно
ЗанаетТехника:
Мал Дел Од
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No

Слични производи во категоријата