• Неодамнешно
  • -34 %
Linhaoshengyue Мода жените Овча кашмир крзно вест Вистинско крзно голема рамо

Linhaoshengyue Мода жените Овча кашмир крзно вест Вистинско крзно голема рамо

DEN 4118.00
DEN 6240.00

Количината на стоката
Това е достапна


( 1inches ≈2.54 см )
1. ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купи објектот .
2. Големината на вест е поголема од големината на телото 4cm-10cm,
На пример, вашето голо биста е 96cm, тогаш големината на вест =96cm+4cm=100cm
изберете XXL. (Како тесни ве молиме изберете голема 4cm)
3. Ако не знаете како да го изберете вашиот големина,ве Молиме контактирајте го нашиот клиент service Leave
вашиот биста cm и хип cm

Клучни карактеристики

Големина:
vest bust 84cm, vest bust 88cm, vest bust 92cm, vest bust 96cm, vest bust 100cm, vest bust 105cm, vest bust 110cm, vest bust 115cm
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Бренд Име:
linhaoshengyue
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Крзно
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Материјал:
Крзно
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
Облека Должина:
Долго

Слични производи во категоријата