• Неодамнешно
  • -31 %
Секси Мода Гладијатор Жена Сандали Лето Шарени Ѕиркаат Пети Stiletto Високи Потпетици Чевли Сандали Црното Злато Голи Големи US10.5 EU43

Секси Мода Гладијатор Жена Сандали Лето Шарени Ѕиркаат Пети Stiletto Високи Потпетици Чевли Сандали Црното Злато Голи Големи

DEN 970.00
DEN 1405.44

Количината на стоката
Това е достапна


2) Ако u може да не добиете предмети по 60 дена, u може да побара за целосна наплата пред цел завршување.
Повратни информации
1), Ако у задоволни нашите производи,ние ценат ако u може да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ви благодариме за вашата поддршка.4
4
5
6
7
7.
5), време на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10-45 дена, ако не може да се добие на време , сака ни побара да се продолжи денот и проверка на следење на информации.
Превозот
1), Ние брод на Светот.5
4
5
6
6.
3), Ние ќе ги напишете вашите елементи како подарок во вредност од околу $8 за царинска погодност.
2) Точки ќе биде превозот во 1-3 дена по уплатата.
3), Ако цел погрешна големина или боја, или сакате да го смените адресата, pls остави порака во ред и контактирајте со нас,Ние ќе го промени тоа за вас.5
9
Нашите чевли користат Европски големина или нога должина како Големина Стандарди,ве молиме, изберете ја големината на база на нив.5
8
Бразил
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
Австралија
3
3.
2), ве Молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална реакција, за да бидете сигурни дека ние може да го реши проблемот на најдобар начин,
3), ве Молиме да ни даде можност да реши проблеми,ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата на у може да имаат и обидете се да се направи сè за да ги реши овие прашања.5
7
8
8.
Враќање Враќање
1), Доколку производот што прима не е како опише или низок квалитет,ние ветуваме дека ќе може да го задржи производот и се согласувате да рефундирање на вашите пари пред цел завршување (кога ќе кликнете на Потврди Нарачка Примени или надминуваат потврда временска рамка).
ЖЕНИТЕ ГОЛЕМИНАТА НА ТАБЕЛАТА
Нога должина (CM)
22
22.
6), Ние ќе ги провери предметите пред да се брод тоа , детали од професионално спакувана со минимални трошоци се грижат да се обезбеди безбедно испорака.(никој кутија)
Пета : 11cm
Платформа : 1 cm
Боја : Црна,Златна,Кајсија
ЕУР Големина : 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Плаќање -
1), Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ, како што се Western Union,Qiwi паричник, ВИЗА, ДОКУ и така натаму.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Патент
Број На Модел На:
DEleventh
Бренд Име:
DEleventh
Сандала Тип:
Гладијатор
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
PU
Повод:
Партија
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Outsole Материјал:
TPR
Стил:
Секси
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes

Слични производи во категоријата