• Неодамнешно
  • -15 %
Вистински Кожени Сандали Жените Лето Висока Пета Оптоварување Платформа Секојдневен Чевли На Sy-2819

Вистински Кожени Сандали Жените Лето Висока Пета Оптоварување Платформа Секојдневен Чевли На Sy-2819

DEN 2162.00
DEN 2543.52

Количината на стоката
Това е достапна


Боја, големина или стапало висина не може да се промени по 12 часа на плаќање. Големина на 29 33, големина 40 до 47 се прилагоди. Ако цел прилагодено чевли, не можете да ја откаже нарачката или промена на големина или боја по 12 часа на плаќање.
Ве молиме контактирајте со продавачот во рок од 48 часа откако ќе прими пакет, ако има било какви проблеми со квалитетот.
ако не можете да отворите пакет во 2 дена поради некоја причина, ве молиме да снимате видео кога ќе ја отворите пакет. ние ќе согласување купувачите добиваат чевли се непроменети ако не контактирате во 48 часовен или не може да понуди видео
Ве молиме, бидете внимателни, должина во табелата е МЕТРИ ДОЛЖИНА. На insole должина
Може да биде малку подолг од нога должина.
Повеќето чевли се спакувани во меур торба со цел да се заштити чевли во подобар начин.
Грешка на пета висина е околу 1 cm
рачно изработени чевли, повеќе или помалку може да имаат малку лепила, ве молиме љубезно изговор, ви благодариме
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Бренд Име:
LuLuYoung
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
Тока
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Пета Тип:
Оптоварување
Со Платформи:
Yes
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
/
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали

Слични производи во категоријата