• Неодамнешно
  • -15 %
Лето Висока Пета Оптоварување Сандали На Платформа Вистинска Кожа Шупливи Од Отворен Пети Чевли Жените Sy-2820

Лето Висока Пета Оптоварување Сандали На Платформа Вистинска Кожа Шупливи Од Отворен Пети Чевли Жените Sy-2820

DEN 2159.00
DEN 2539.20

Количината на стоката
Това е достапна


Боја, големина или стапало висина не може да се промени по 12 часа на плаќање. Големина на 29 33, големина 40 до 47 се прилагоди. Ако цел прилагодено чевли, не можете да ја откаже нарачката или промена на големина или боја по 12 часа на плаќање.
Ве молиме контактирајте со продавачот во рок од 48 часа откако ќе прими пакет, ако има било какви проблеми со квалитетот.
ако не можете да отворите пакет во 2 дена поради некоја причина, ве молиме да снимате видео кога ќе ја отворите пакет. ние ќе согласување купувачите добиваат чевли се непроменети ако не контактирате во 48 часовен или не може да понуди видео
Ве молиме, бидете внимателни, должина во табелата е МЕТРИ ДОЛЖИНА. На insole должина
Може да биде малку подолг од нога должина.
Повеќето чевли се спакувани во меур торба со цел да се заштити чевли во подобар начин.
Грешка на пета висина е околу 1 cm
рачно изработени чевли, повеќе или помалку може да имаат малку лепила, ве молиме љубезно изговор, ви благодариме
Пета 7cm
patform 3cm
лабава големина, ве молиме да се разгледа помали ако вашиот нозете тенок
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Број На Модел На:
/
Моден Елемент:
Fretwork
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
LuLuYoung
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Пета Тип:
Оптоварување
Обвивка Материјал:
PU
Платформа Висина:
3-5cm
Сандала Тип:
Рибар
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата