• Неодамнешно
  • -26 %
Риба Пети Оптоварување Сандали Гладијатор Жените Летни Чевли Жена Мода Embroider Супер Високи Потпетици Платформа Chassure Femme Топла Продажба

Риба Пети Оптоварување Сандали Гладијатор Жените Летни Чевли Жена Мода Embroider Супер Високи Потпетици Платформа Chassure Femme

DEN 1535.00
DEN 2074.56

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Бренд Име:
Berkane
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
корк
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Класици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
Embroider
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Пета Тип:
Оптоварување
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Кожа Стил:
Мека Кожа
Процесот:
Шиење
Пол:
Женски
Одделот За Името:
Возрасни
Платформа Висина:
8cm
Тип На Објект:
Сандали
Декорација:
Обична
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)

Слични производи во категоријата