• Неодамнешно
  • -15 %
Женска Оптоварување Сандали На Високи Потпетици Сандали Жените Sandalias Plataforma Плус Големина 44

Женска Оптоварување Сандали На Високи Потпетици Сандали Жените Sandalias Plataforma Плус Големина 44

DEN 1550.00
DEN 1823.52

Количината на стоката
Това е достапна


Боја и големина не може да се промени по 12 часа на плаќање. Некои чевли имаат големина 29 33, големина 40 до 47, овие димензии се прилагодени. Ако цел прилагодено чевли, не можете да ја откаже нарачката или промена на големина или боја по 12 часа на плаќање.
Ве молиме контактирајте со продавачот во рок од 48 часа откако ќе прими пакет, ако има било какви проблеми со квалитетот.
ако не можете да отворите пакет во 2 дена поради некоја причина, ве молиме да снимате видео кога ќе ја отворите пакет. ние ќе согласување купувачите добиваат чевли се непроменети ако не контактирате во 48 часовен или не може да понуди видео.
Повеќето чевли се пакуваат во меур торба со цел да се заштити чевли во подобар начин.
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Стадото
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Тока Рака
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Бренд Име:
Jennie Шо
Број На Модел На:
.
Моден Елемент:
Плитки
Повод:
Партија
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Оптоварување
Обвивка Материјал:
PU
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
околу 10cm

Слични производи во категоријата