• Неодамнешно
  • -49 %
Дами Чевли 2018 Лето Гладијатор Сандали Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Жените Чевли Тока Рака Глуждот Женски Пумпи 8cm 5cm 3cm Висина

Дами Чевли 2018 Лето Гладијатор Сандали Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Жените Чевли Тока Рака Глуждот Женски Пумпи 8cm 5cm 3cm

DEN 1158.00
DEN 2271.36

Количината на стоката
Това е достапна

Дами Чевли 2018 Лето Гладијатор Сандали Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Жените Чевли Тока Рака Глуждот Женски Пумпи 8cm 5cm 3cm Висина
Внимание
ЕЈ!!! Мојот пријател,добредојдовте на нашата продавница!
(1) Големина на табела : Со цел да се спречат непотребни проблеми, пред купување на чевли, ве молиме да се измери вашиот долги нозе, стапала широк. Потоа се споредуваат нашите големината на табелата за да се избере соодветна големина.
(2) Забелешка : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе,а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. Точно мерење на нога должина е многу важно, нашата компанија е Кинески Големина и нога должина како стандард.
(3)Големината е стандардна ,ако нога масти или широк ве молиме изберете поголем 1 големина
(4)На чевли е дното е гума. Чевли е рабовите малку некои гума, што е нормално, ова stiuation не проблеми со квалитетот.
(5)На чевли може да има некои мириса кој е нормален феномен.Ве молиме да се стави на чевли во вентилирани средина за некое време и таа ќе исчезне.
можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница
За квалитет :
1. Овие чевли се произведени од нашата фабрика, и го направи со најдобрите материјали. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи.
2. Со цел да ги задоволи потребите на клиентите, ние сме зголемување на големината на чевлите (ЕУР големина )
За Испорака :
1.Нашата продавница ветување : ќе пратката чевли во рок од 5 дена по добивањето на својата цел.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Insole Материјал:
Латекс
Шаблон Тип:
Цврста
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Број На Модел На:
HF-311
Повод:
Повик
Пета Тип:
Скок Потпетици
Горниот Материјал:
Микрофибер
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Бренд Име:
hight бои
Моден Елемент:
Рим
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума
Карактеристики 1:
висока пета сандали&лето чевли&жените чевли
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
Модата,Домот,Концизен,Одмор,Секси
Големина:
Plus Size Euro 35.36.37.38.39 Big Size US 5~8.5 large size
Моден Елемент:
Т-рака,чешка сандали
Платформа Висина:
0.5 cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Nubuck Кожа

Слични производи во категоријата